محبوب ترین ها

آخرین مطالب

کلمات کلیدی

معرفی سایت جهت دانلود مقالات علمی
  • مدیر سایت
  • اخبار
  • 1394/09/05 11:25:52

معرفی سایت جهت دانلود مقالات علمی

یکی از سایت های معتبری که دانشجویان عزیز می توانند جهت جستجوی مقالات معتبر دنیا به آن مراجعه بکنند، سایت http://freepaper.me می باشد. این وبسایت امکان مشاهده و دانلود رایگان مقالات پایگاهی بزرگ علمی دنیا نظیر ScieneDirect ، IEEExplore و Springer Link و همچنین دانلود از آرشیو مقالات فری پیپر را در اختیار محققان و پژو هشگوان ایرانی قرار میدهد .

برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی می توانید آدرس و یا برای جستجوی دقیق DOI را وارد کنید.
نکته مهمی که باید رعایت کنید این است که تنها از ip های ایران امکان دانلود از سایت ممکن بوده و در هنگام استفاده از vpn یا فیلتر شکن امکان دریافت مقاله از این وبسایت نمی باشد.

نحوه دانلود از تورنت

1394/06/27 18:15:59

نحوه دانلود از تورنت

مدیر سایت | آموزش

با توجه به اینکه در ادامه به معرفی چند سری آموزشی معروف و بسیار مفید خواهیم پرداخت و شما جهت دانلود این آموزش ها از تورنت باید استفاده کنید، لذا لازم دانسته ایم که ابتدا آموزش کوتاهی در رابطه با نحوه کار با تورنت ارائه نماییم.

دستیار صوتی کورتانا با یک سیستم عامل جدید سازگار شد

1394/06/25 11:16:30

دستیار صوتی کورتانا با یک سیستم عامل جدید سازگار شد

مدیر سایت | اخبار

دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت که چندی قبل به طور آزمایشی با اندروید سازگار شده بود، قرار است به طور کامل با نسخه بعدی سیستم عامل Cyanogen OS هماهنگ شود.

Cyanogen OS نسخه ای ارتقا‌یافته از اندروید گوگل است که شرکت هایی مانند Wileyfox، Zuk، Yu و  Smartfren از آن بر روی گوشی های تلفن همراه خود بهره برده اند.


نظرات کاربران

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است.


شما هم نظر بدهید

جهت ثبت نظر ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.