توجه! با توجه به اینکه درگاه آنلاین سایت تا اطلاع ثانوی دچار مشکل شده است، جهت دریافت پایان نامه و پروژه مد نظر خود،ابتدا مبلغ را به شماره کارت 6104337936567898 بنام مهدی قربان پور واریز کرده و سپس با شماره های سایت تماس بگیرید.
بررسی مشعل های محیط متخلخل بررسی مشعل های محیط متخلخل

بررسی مشعل های محیط متخلخل

چکیده:

ادامه مطلب
  • 15,000 تومان

امتیاز

  • کلمات کلیدی

خرید آسان و امن

محیطی بسیار ساده، با قابلیت های چشمگیر فراهم شده است تا براحتی پروژه خود را بدست آورید.


+ بیشتر بخوانید

پشتیبانی آنلاین

تیم بانک پروژه یونی موجو بصورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهند بود.


+ بیشتر بخوانید

اطلاع رسانی جامع

ارسال وضعیت سفارش/پروژه شما بصورت آنلاین از طریق ایمیل و پیامک. دیگر لازم نیست همیشه پشت رایانه بنشینید.

+ بیشتر بخوانید

چکیده:

نگاهی به آمار سالیانه مصرف انرژی در کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که با وجود افزایش تولید ناخالص داخلی ، مصرف انرژی آنها کاهش داشته است . پایین آوردن هزینه های تولید با کم کردن سهم انرژی درقیمت تمام شده محصول نهایی ، کاهش آلودگی های زیست محیطی و همچنین پایان پذیر بودن منابع سوخت های فسیلی ، مهمترین محرک کشورهای دنیا در بهسازی ، نوسازی و توسعه فعالیتهای تحقیق و توسعه ای در بخش انرژی بوده است . درحال حاضر با توجه به اراده دولت برای هدفمندسازی یارانه ها و ارائه سوخت با ارزش واقعی آن ، احتیاج به تغییراتی جهت بهبود عملکرد سیستم احتراقی در صنایع است. براساس نتایج گزارش شده در همه تحقیقات مورد بررسی ، درمقایسه مشعلهای تابشی و شعله آزاد ، بازده احتراق در مشعل های متخلخل و تابشی بیشتر است. همچنین استفاده از مشعل های چرخشی برای اختلاط بهتر مخلوط سوخت و هوا نیز استفاده شده است. تفاوت میان احتراق در محیط متخلخل و احتراق عادی (احتراق با شعله ی آزاد ) ، انتقال حرارت بهتر و مؤثرتر ، از گازهای سوخته به مخلوط نسوخت ها ست. همچنین مهمترین نوع انتقال حرارت به محیط در مشعل های معمولی ، جابجایی است که توسط محصولات احتراق صورت می گیرد درحالی که در محیط متخلخل ، غیر از انتقال حرارت جابجایی ، انتقال حرارت هدایتی و تابشی نیز از اهمیت خاصی برخوردار هستند. از خواص مشعل های چرخشی میتوان به اختلاط بهتر سوخت و هوا و انتقال حرارت بهتر به سطح مورد نظر بدلیل اغتشاش بالای آنها اشاره کرد. ازخواص مشعل تابشی قابلیت تنظیم شعله آن بدون نیاز به هوای اجباری و سر و صدا ی کم اشاره کرد .

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است.

شما هم نظر بدهید

جهت ثبت نظر ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.

پروژه های مشابه

پروژه های مشابه با این پروژه با توجه به عنوان و کلمات کلیدیی ثبت شده. بانک پروژه یونی موجو ارائه دهنده بهترین پروژه ها و پایان نامه ها در سراسر کشور